Home / Hakkımda

Hakkımda

gokhanresim

Hakkımın hakkınızla nasıl bir ilişkisi olabilir bilmiyorum, hakkımın size bir pansuman sunacağını da sanmıyorum. Çok merak edenlerle tanışabiliriz ve hakkım ile hakkınız birbirini daha iyi tanıyabilir düşüncesindeyim. Ama gel görün ki adab-ı geleneksel bir olgu, yazmak adet yerişini bulsun diye.

 

Bakırköy taraflarında 1989 yılında doğduğum yazılmış kimliğime, doğruluğu konusunda elimde ki tek yazılı kaynak kimliğim. O anda kimlik yazar amcanın 29 Ocak yerine 30 Ocak yazması da olası, 29 sevmiyor belki. Uslu ve kendi halimde bir bebek ve çocukluk geçirdiğim sözlü kaynaklar tarafından tarafıma aktarıladuruyor hala.

 

İnişli çıkışlı ve genelde orta üstü başarılarla geçen okul yıllarımın üç noktasını Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği bölümü ile koydum. Üç nokta diyorum bir ara yüksek lisans yaparım düşünceleri var aklımın hücrelerinde.

 

Ünye severim, memleketim, toprağım, her şeyim. Mavi ve yeşilin renklere tutkunum… Doğaseverim yani.  Gezmek bir yaşam biçimi almaya başladı. Dağların ardını, gölün öte yüzünü, denizin arkasını hep merak etmişimdir. Yolları seviyorum, yolculuklar terapi seanslarım oluyor. Tatil anlayışım yolları arşınlamak üzerine kurulu birazda. Yol olmak hatırı sayılır bir olgu. 5 dakikada karar verip 5 dakika da çanta hazırlayarak 10 dakika da yola çıkabilmek gibi bir özelliğim var.

 

Türk Halk Müziği ve yoğun olmasa da sanat müziği dinleyicisiyim… Fotoğraf çekmeye çalışıyorum, henüz öğrenecek çok şey var, farkındayım. Amatör ve aşıklama bağlama sanatçısıyım.

 

Günlüksü şeyler tutar, tutamadıklarım için arkalarından su dökerim. Okumaya çalışıyorum, bu konuda çabalıyorum. Okuduklarımı bazen yeniden okuyorum.

 

Huylarını sever bir huysuzum. Kova burcuyum, ne işe yaradığını bugüne kadar keşfedemedim. Sakin, kısmen sessiz, kendi halinde yaşıyorum. Nasıl oldu, hangi ara karar verdim şu an anımsayamasam da birkaç senedir Ankara’da ikamet ediyorum. Bozkır ikliminde ömrüme su günleri ekliyorum.

 

Dahası için bkz. kendinize. Adem ile Havva’dan olma insanoğluyuz sonuçta. Çokta farklı değiliz yani.  Olur da merak ettiklerin olursa diye yazabilirsin hiç çekinmeden; yollarinardindan@hotmail.com

Powered by moviekillers.com